Natalie Gomez

Profile picture for user Natalie Gomez
Manažerka pro mezinárodní distribuci a akvizice

Auditorium films / Qwest TV
Natalie Gomez
Francie

Natalie Gomez absolvovala magisterské studium v oboru Management umění a kultury na francouzských vysokých školách Institut d’Etudes Supérieures des Arts (IESA) a Paris School of Business (Pôle ESG). Bakalářský titul získala v Austrálii na Melbournské univerzitě, kde studovala hru na piano u docenta Ronalda Farren-Price OAM.

Do společnosti Auditorium Films nastoupila krátce po jejím založení v roce 2015 a pomáhala ji budovat pod vedením generálního ředitele Reza Ackbaraly (bývalého ředitele divize Jazz & World ve společnosti Mezzo). Jako manažerka pro mezinárodní distribuci a akvizice se aktuálně stará o portfolio čítající více než 1 500 audiovizuálních programů performativního umění z významných festivalů a kulturních zařízení po celém světě.

Dnes zároveň působí jako provozní projektová manažerka v mezinárodní digitální společnosti Qwest TV zaměřené na streamování hudebních videí a filmů, kterou spoluzakládal legendární muzikant Quincy Jones. Realizovala zde řadu různých projektů, včetně vývoje a distribuce platformy Qwest TV EDU určené pro vzdělávací instituce.