Program Zlatého dne je připraven!

Zlatý den Zlaté Prahy

Celodenní program Zlatého dne se ponese v duchu tance, hudby a také úspěšné televizní taneční soutěže StarDance. Návštěvníci se mohou těšit na hudební, taneční a umělecká vystoupení, ZUŠ, konzervatoře i profesionální soubory.

Celodenní program Zlatého dne se ponese v duchu tance, hudby a také úspěšné televizní taneční soutěže StarDance. Návštěvníci se mohou těšit na hudební, taneční a umělecká vystoupení, ZUŠ, konzervatoře i profesionální soubory. Zlatým dnem vás provede známá moderátorka, taktéž účastnice StarDance – Daniela Písařovicová. Spolu s tanečníkem Janem Tománkem uvedou celou řadu známých osobností a tanečníků, kteří jsou s spojeni s oblíbenými televizními pořady.

Zlatým hřebem celodenního programu bude vystoupení Hot Sisters, dívčí hudebně-taneční představení, kombinující swing s moderními prvky zasahujícími do elektroswingu.

Představí se také protagonisté oblíbené televizní soutěže pro amatérské pekaře a pekařky Peče celá země.

Od 14:00 do 18:00 proběhne autogramiáda s hvězdami současné řady StarDance.

Pro návštěvníky budou kromě divácky atraktivního programu připravené také další aktivity: stánek Peče celá země, stánek konzervatoře Taneční centrum Praha, stánek s upomínkovými předměty ČT :D, fotokoutek, stánek České mincovny a také možnost vyfotit se s maskoty České televize. Pro milovníky StarDance bude připraveno Hvězdné pexeso, které prověří, zda znají všechny páry napříč všemi řadami taneční soutěže.

Program Zlatého dne najdete tady, tak si termín hned zapište do diářů. Vstup je zdarma.