Den s hvězdami StarDance

StarDance

Návštěvníci všech věkových kategorii se mohou těšit na čtyři hodiny interaktivního programu plného tance a zajímavých rozhovorů. Také se setkají hned s několika tanečníky této úspěšné televizní soutěže – Jan Onder do show pozval populárního herce Zdeňka Piškulu s Veronikou Lálovou, nového porotce StarDance Jana Tománka, který představí mistry České republiky ve standardních a latinskoamerických tancích, dále úžasnou herečku Danu Batulkovou, rekordmanku ve skoku o tyči, atletku Kateřinu Baďurovou, klientku centra Paraple Marii Nahodilovou, vítěze Stardance Marii Doležalovou a Marka Zelinku a také tanečníka a finalistu Michala Padevěta, který představí dva tance společně s Kateřinou Krakowkovou, která zářila v minulé řadě po boku zpěváka Adama Mišíka. Vedle mediálně známých tváří vystoupí i nadějné taneční páry juniorů a mládeže.

Známé osobnosti budou nejen tančit, ale také již tradičně vyučovat společenské tance. Zlatým hřebem programu bude první veřejná autogramiáda velké části letošních tanečních párů nadcházející řady Stardance.

Taneční odpoledne nabídne skvělou zábavu, nezapomenutelné zážitky a zajímavosti ze zákulisí. Na své si během dne přijde opravdu každý – od dětí až po dospělé.

• Vystoupení tanečních dvojic nové řady StarDance
• Výuka tance
• Taneční soutěže
• Autogramiáda
• Talk show Jana Ondera

Moderátor: Jan Onder

Náměstí Václava Havla
-