Tančírna Zlaté Prahy

Latino Party Autor: Art4people

V pátek 23. září se v rámci Doprovodného programu Mezinárodního televizního festivalu Zlatá Praha 2022 koná večerní Tančírna v Restauraci Galerie Mánes. Akce ve stylu latino party odstartuje v 19:00 a vstup je zdarma! Zveme vás tímto všechny, abyste se zastavili a vychutnali si celovečerní, hudebně-taneční program v rytmech Latinské Ameriky!

Čeká na vás moderovaný program s tanečními ukázkami, vystoupeními, workshopy i volnými tančírnami různých tanečních stylů, to vše za doprovodu živé hudby. Těšit se tak můžete například na taneční vystoupení vítěze StarDance Dominika Vodičky s jeho partnerkou i jejich školičku latiny, workshop salsy s několikanásobným mistrem ČR Janem Dvořákem, blok bachaty s Mauritiem a Elvirou a další vystoupení a workshopy, vždy proložené tematickými tančírnami.

Hudební doprovod bloku argentinského tanga navíc zajistí akordeonista a vítěz soutěže mladých talentů klasické hudby Virtuosos V4+ Martin Šulc a houslista Daniel Matejča, letošní vítěz Eurovize Young musicians.
Večerní program latino party uzavře DJ s chytlavým mixem latin popu.

Tančírna je určená pro ženy i muže každého věku, tak dorazte 23. září, ať už sami, v páru či s přáteli nebo rodinou, a zažijte unikátní multižánrovou latino party se spoustou skvělé hudby, tance, to vše navíc s předními českými tanečníky i hudebníky.

18:30
Open Door
19:00
Zahájení akce
19:05
Vystoupení a workshop – argentinské tango (Caminito)
19:30
Tančírna – argentinské tango (hudba Martin Šulc a Daniel Matejča)
20:00
Dominik Vodička a Šárka Koťátková (Place 4 People) – Vystoupení a workshop latinskoamerických tanců
20:30
Tančírna latinskoamerických tanců (kapela Atarés)
21:00
Vystoupení a workshop – salsa (Bohemian Salsa)
21:30
Salsa tančírna (kapela Atarés)
22:00
Vystoupení a workshop – bachata (Mauritius & Elvira)
22:30
Bachata tančírna (kapela Atarés)
23:00
kapela – latinskoamerické rytmy (kapela Atarés)
23:30
DJ – latino / pop music
2:00
Konec akce
Restaurace Galerie Mánes
-