Zlatý den Zlaté Prahy / Odpoledne se StarDance

Odpoledne se StarDance

Celodenní program Zlatého dne se ponese v duchu úspěšné televizní taneční soutěže StarDance. Návštěvníci se mohou těšit na hudební, taneční a umělecká vystoupení. Pro naše dětské publikum bude připraven dopolední zábavní program, který bude doprovázen známými tvářemi televizních pořadů dětského kanálu ČT :D. Celým Zlatým dnem vás provede známá moderátorka, taktéž účastnice StarDance – Daniela Písařovicová. Spolu s porotcem a tanečníkem Janem Tománkem uvedou celou řadu známých osobností a tanečníků, kteří jsou s oblíbenými televizními pořady spojeni.

Zlatým hřebem celodenního programu bude vystoupení Radka Bangy, rovněž bývalého účastníka taneční soutěže StarDance.

Představí se také protagonisté oblíbené televizní soutěže pro amatérské pekaře a pekařky Peče celá země.

Pro návštěvníky budou kromě divácky atraktivního programu připravené také další aktivity: stánek Pečení, stánek Taneční centrum Praha, konzervatoř - gymnázium, stánek s upomínkovými předměty ČT :D, výtvarná dílna, fotokoutek a možnost vyfotit se s maskoty, malování na obličej pro děti, stánek Mincovna. Pro milovníky taneční soutěže StarDance bude připraveno Hvězdné pexeso, kde se prověří, zda znají všechny páry napříč všemi řadami StarDance.

AUTOGRAMIÁDA – STARDANCE
14:00 – 18:00 Hvězdy minulých řad StarDance se znovu představí na autogramiádě a diváci budou mít možnost získat jejich podpisy.

11:00
Písničkobraní
11:30
Taneční konzervatoř hlavního města Prahy
12:00
Peče celá země (Josef Maršálek a Michaela Landová)
12:15
Balet Národního divadla
12:45
Bublinová show Matěje Kodeše
13:00
Taneční centrum Praha, konzervatoř - gymnázium
13:30
Rytmix
14:00
StarDance (Jan Cina, Dominik Vodička, Adriana Mašková, Martin Prágr a mnoho dalších)
18:00
Radek Banga
Náměstí Václava Havla
-