Tančírna aneb Latino Party

Tančírna

Vloni nám tahle akce praskala ve švech. A vy jste i letos zváni do víru latinskoamerických rytmů! Páteční Tančírnu aneb Latino Party si rozhodně nenechte ujít.

Unikátní multižánrový latino večer se spoustou skvělé hudby a tance, navíc s předními českými tanečníky a hudebníky, to je Tančírna aneb zlatopražská Latino Party. Akce je určená pro ženy i muže každého věku, tak přijďte – ať už sami, v páru či s přáteli nebo rodinou.

Program zveřejníme už brzy a rozhodně je na co se těšit! Čekají vás taneční ukázky, skvělá vystoupení, zábavné workshopy i volné tančírny různých tanečních stylů, to vše za doprovodu živé hudby. Tančírna odstartuje v Klubu Lávka v pátek 22. září v 19 hodin a vstup na ni je zdarma.

Chcete se zařadit do slosování o dárky, které na zlatopražské Latino Party v Klubu Lávka proběhne? Je to jednoduché, stačí se jen předem zaregistrovat na festivalovém webu, a to až do 15. září. A pokud to z jakéhokoliv důvodu nestihnete, můžete za námi na akci samozřejmě dorazit i tak, registrace jako taková není podmínkou vstupu!