Dasha – několik podob

Dasha

Hudební dokument nazvaný podle uměleckého jména své protagonistky je portrétem zpěvačky Dagmar Sobkové, kterou zná široké publikum z populárního pořadu Star Dance. Dasha přes dvacet let zpívala jako vokalistka s Karlem Gottem, od svých sedmnácti nastudovala bezpočet muzikálových rolí, koncertuje s kapelami Pajky Pajk Quintet a Moondance Orchestra i českými bigbandy s repertoárem ve stylu latiny, funky, soul a R’nB‘ nebo swingu. V dokumentu je zachycena její energie při koncertech, soustředění v nahrávacích studiích, romantika a vášeň v muzikálových partech a také vztah k hudebním evergreenům, které spolu s Janem Smigmatorem představují posluchačům ve vlastním pořadu v Českém rozhlase.

Dasha je dnes velmi vytíženou, úspěšnou zpěvačkou, která zůstala bezprostřední a přirozená, má upřímně ráda své posluchače. Její mimořádný talent, podmanivý hlas, velká pracovitost a profesionalita z ní udělaly nenápadnou hvězdu první velikosti.

Po provedení rezervace na webové stránce Zlaté Prahy obdržíte emailem instrukce ohledně převzetí vstupenek. Vstup je zdarma.

Nová scéna Národního divadla
-
Velký sál, Nová scéna