Odpoledne s hvězdami StarDance

StarDance Den se StarDance Autor: Michaela Buchtová

V pátek 27. září, třetí festivalový den, roztančí piazzetu Národního divadla hvězdy oblíbeného televizního pořadu StarDance. Pozvání na zábavné odpoledne přijali nejen předchozí vítězové, ale i soutěžící nadcházející jubilejní řady. Návštěvníci Zlaté Prahy se tak mohou těšit na první autogramiádu účastníků desátého ročníku StarDance.

Interaktivní program pro děti i dospělé bude moderovat Jan Onder a vedle mediálně známých tváří přivítá také nadějné taneční páry juniorů a mládeže nebo klientku Centra Paraple Marii Nahodilovou. Zlatým hřebem programu bude první veřejná autogramiáda velké části účastníků letošní jubilejní řady StarDance, na které se představí i její nový porotce – profesionální tanečník Jan Tománek, kterého si pozorní diváci mohou pamatovat z dřívějších ročníků soutěže.

Známé osobnosti budou nejen tančit, ale také již tradičně vyučovat společenské tance. Divákům se představí dosavadní vítězové StarDance, a to herečka Dana Batulková, atletka Kateřina Baďurová, herečka a blogerka Marie Doležalová, herec Zdeněk Piškula a profesionální tanečníci Marek Zelinka, Veronika Lálová či Michal Padevět s Kateřinou Krakowkovou.

Festivalové odpoledne nabídne skvělou zábavu, nezapomenutelné zážitky a zajímavosti ze zákulisí oblíbeného televizního pořadu. Na své si přijde opravdu každý – návštěvníky čekají nejen praktické ukázky, ale i výuka tance, taneční soutěž a talk show Jana Ondera.

Přijďte si hvězdné odpoledne užít i Vy!

Piazetta Národního divadla, pátek 27. září, od 15.00 do 19.00 hodin